Netinkamas paukštis iš esmės yra baltas rusas , kurio pabaigoje pridėta greito kratymo. Tekila taip pat gali būti naudojama norint pakeisti degtinę.
Padovanok Kremą: Variacijos Baltojoje Rusijoje
- Sombrero kokteilis receptas
- Kolorado buldogas kokteilis receptas
- Sneaky Pete kokteilis receptas
- Mudslide kokteilis receptas
Ko jums reikia
- 1 uncija
- degtinė
- 1 uncija
- kavos likeris
- 2 uncijos grietinėlė (arba pienas)
Kaip tai padaryti
- Į ledą įpilta senovinio stiklo pilstyti degtinę ir kavos likerį.
- Užpildykite pienu ar grietine.
- Suplakite , įstatydami maišymo skardą ant stiklo ir suteikiant vieną ar du gerus kokteilius.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 259 |
| Bendras riebalų kiekis | 20 g |
| Sotieji riebalai | 13 g |
| Nesočių riebalų | 5 g |
| Cholesterolis | 64 mg |
| Natris | 16 mg |
| Angliavandeniai | 2 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 2 g |