Jei vien tik šokolado pyrago sluoksnio nepakanka, pabandykite padaryti šį trijų sluoksnių šokoladinį pyragą. Šis receptas yra tikras, kad prašome bet šokolado mylėtojas.
Ko jums reikia
- 3/4 puodelio nesaldinto olandiško apdoroto kakavos
- 1 puodelis vandens (virimo)
- 1/2 puodelio plius 2 šaukštai sviesto
- 2 puodeliai cukraus
- 3 kiaušiniai
- 1 šaukštelis vanilės ekstrakto
- 1-3 / 4 puodeliai miltų
- 1-1 / 2 šaukšteliai soda
- 1/4 šaukštelio druskos
- 3/4 puodelio pieno
- 1/4 puodelio grietine
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite orkaitę iki 350 ° F. Riebalai ir miltai trys 9 colių apvalios kepimo skardos.
- Sumaišykite kakavą su verdančiu vandeniu mažame dubenyje; sumaišykite iki tolygiai. Atsiminkite, kad atvėsti.
- Kremo sviestas ir cukrus. Įtraukite kiaušinius, po vieną po to, kai kiekvieną kartą įmaišoma. Išmaišykite vanilę. Palaipsniui įpilkite kakavos mišinio. Gerai derėkite.
- Su vieliniu švilpimu sujunkite miltus, kepimo soda ir druską. Pakaitinkite miltų mišinį su pienu ir grietine prie sviesto mišinio. Maišykite iki susimaišymo. Supilkite tešlą į keptuves.
- Kepkite 30-35 minučių arba tol, kol medinė įdėta į centrą išeina išvalyti. Puikiai tortas 10 minučių. Išimkite iš keptuvių į vielinius lentynos. Visiškai atvėsti Šaldytuko pyragas kaip norima.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 263 |
| Bendras riebalų kiekis | 10 g |
| Sotieji riebalai | 6 g |
| Nesočių riebalų | 3 g |
| Cholesterolis | 60 mg |
| Natris | 289 mg |
| Angliavandeniai | 40 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 4 g |