Šis senamadiškas desertas be pieno ar kiaušinių buvo ypač populiarus 1930-aisiais. Dėl savo ekonomiškų sudedamųjų dalių jis taip pat kartais vadinamas Depresijos pyragais.
Ko jums reikia
- 1 1/2 puodelio razinos
- 1 puodelis šalto vandens
- 1/2 puodelio šalto vandens
- 1/4 puodelio sutrumpinimas
- 1 puodelis balto cukraus
- 1/2 šaukštelio malto cinamono
- 1/2 šaukštelio malto muskato riešutų
- 1/2 arbatinio šaukštelio grunto
- 1/2 šaukštelio druskos
- 1 1/2 šaukštelių soda
- 2 šaukštai karšto vandens
- 2 puodeliai paskleisti universalus miltai
Kaip tai padaryti
- Sunkioje virtuvėje supilkite virtus razinus ir 1 puodelį vandens. Sumažinkite šilumą iki mažesnės ir tęskite 10 minučių ilgiau.
- Kremo sutrumpinimas ir cukraus. Išmaišykite virtus razinus, 1/2 puodelio vandens, cinamono, muskato, alspice, druskos ir soda, ištirpinto karštame vandenyje. Mušti miltus. Supilkite tešlą į riebaluotą ir skardytą 9 x 13 x 2 colių panną.
- Kepkite prie 350 F (175 C) 25 minučių.
- Jei pageidaujama, užšalkite su kremu sūrio glaistu .
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 199 |
| Bendras riebalų kiekis | 5 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 1 mg |
| Natris | 280 mg |
| Angliavandeniai | 39 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 1 g |