Gluteno sausainiai, pagaminti iš bulvių miltų, pasukos ir margarino. Keletas recenzentų pasiūlė juos kepti miltelius, o ne saulę, skirtą kepimui be glitimo.
"Receptas" mandagumas "Ener-G Foods".
Ko jums reikia
- 1/2 puodelio ryžių miltų
- 1 šaukštas bulvių miltų
- 2 arbatinius šaukštelius cukraus
- 1/8 šaukštelis druskos
- 1/2 šaukštelis soda
- 1/3 puodelio pasukos
- 1 šaukštas margarino, lydytas
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite orkaitę iki 400 F
- Sumaišykite ryžių miltus, bulvių miltus, cukrų, druską ir kepimo soda. Pridėti pasukes ir margariną ir sumaišykite, kol gerai sumaišoma.
- Iš dalies nuplaukite tešlos gabalėlių su ranka ir padėkite ant slapukų. Kepkite 10-12 minučių.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 69 |
| Bendras riebalų kiekis | 2 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 1 mg |
| Natris | 185 mg |
| Angliavandeniai | 12 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 1 g |