Tai puikus bulvių patiekalas receptas pritaikytas iš Chef John Schenk iš Las Vegaso, NV. Jis vadina bulves "Romanoff" ir sako, kad išmoko jį iš savo motinos atgal į Buffalo, NY.
Padaro 6 porcijas bulvių Romanoff
Ko jums reikia
- 2 svarai išvis supjaustytų bulvių, tarkuotų ar smulkintų
- 1/2 puodelio smulkiai weigių svogūnų
- 2 puodeliai tarkuoto balto čedaro sūrio
- 1 1/2 puodelio grietinės
- druskos ir šviežios malto juodųjų pipirų pagal skonį
Kaip tai padaryti
Dideliame dubenyje suvalgykite bulves, svogūnus, sūrį (užpilkite apie 1/2 puodelio sūrio viršuje) ir druskos ir šviežios malto juodųjų pipirų pagal skonį. Grietinėlę švelniai sudėkite į grietinę, kol bus sumaišyta.
Sviestas užkandžolių patiekalas arba atskiros ramekinos ir šaukštas mišinyje. Jūs norite, kaip įmanoma, netaisyklingą paviršių su daugybe kojinių ir kvailių. Į viršų su likusiu sūriu ir kepkite 350 laipsnių F.
krosnies 25-30 minučių iki aukso rudos spalvos.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 561 |
| Bendras riebalų kiekis | 38 g |
| Sotieji riebalai | 21 g |
| Nesočių riebalų | 10 g |
| Cholesterolis | 114 mg |
| Natris | 563 mg |
| Angliavandeniai | 32 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 23 g |