Tai puikus, lengvai supjaustytas receptas, kuris suteikia skanų patiekalų bet kokiam patiekalui. Jie gali būti naudojami pita sumuštiniams, pica ar beveik visko.
Ko jums reikia
- 3 puodeliai universalus miltai
- 1 puodelis vandens (ledas šaltas)
- 3 šaukštus sutrumpinti
- 2 arbatinius šaukštelius druskos
- 2 arbatinius šaukštelius
- kepimo milteliai
- 1 šaukštelis soda
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite visus ingredientus ir formą į tešlą.
- Uždenkite švarią indą ir leiskite sėdėti bent 30 minučių.
- Iškirpti į 4 ar 5 vienodus gabalus. Išvyniokite į ploną 8 colių apskritimą.
- Uždenkite tešlos paviršių šakėmis ir virkite ant alyvuotų karštų keptuvių. Pasukite su mentele.
- Žiūrėkite šiuos plokščiojo disko diskus, nes jie greitai virti.
- Tarnauti šiltai.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 149 |
| Bendras riebalų kiekis | 10 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 5 g |
| Cholesterolis | 2 mg |
| Natris | 1.440 mg |
| Angliavandeniai | 13 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 2 g |