Kielbasa, rauginti kopūstai ir obuoliai, supjaustyti į šį skanų lėtai viryklės patiekalą. Tai puiki patiekalė vėsiai dieną, o ruošimas yra vėjas.
Ko jums reikia
- 16 uncijos rauginti kopūstai, maišai ar can
- 1 svaras
- kielbasa arba rūkyta dešra
- 3 valgomieji obuoliai, nulupti, šerdimi ir supjaustyti
- 1/2 puodelio supakuota rudojo cukraus
- 3/4 šaukštelio druskos
- 1/8 šaukštelio pipiras
- 1/2 šaukštelio kmynų sėklų, neprivaloma
- 2/3 puodelio obuolių sulčių arba obuolių sidro
Kaip tai padaryti
- Skalauti obuolių kopūstai; nutekėjimas ir sausas išspausti. Panaikinkite pusę rauginto kopūsto lėtai viryklėje.
- Supjaustykite dešra iki 2 colių ilgio. Vieta lėtai viryklėje. Tęskite sluoksnį lėtai viryklėje, obuoliuose, rudojo cukraus, druskos ir pipirų. Jei naudojate, išpjaukite kmynų sėklą. Į viršų su likusiais kopūstais. Pridėti obuolių sultis. Nemaišykite mišinio.
- Uždenkite ir virkite aukštoje vietoje nuo 3 iki 3-1 / 2 valandų arba mažai 6 - 7 valandas arba kol obuoliai pasirodys nedideli. Maišykite prieš patiekiant.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 487 |
| Bendras riebalų kiekis | 22 g |
| Sotieji riebalai | 8 g |
| Nesočių riebalų | 10 g |
| Cholesterolis | 58 mg |
| Natris | 1,450 mg |
| Angliavandeniai | 62 g |
| Maistinė lasteliena | 7 g |
| Baltymas | 13 g |