Šie paprasti cukinijų pyragaičiai ir pyragaičiai pagardinti parmezano sūriu ir žolelėmis. Mažas majoneso kiekis taip pat patenka į tešlą. Tešla yra greita paruošta, ir jie virti kaip blynai. Patiekite šiuos cukinijos blynus su grietine, salsa arba pikantiška padažu kaip hummusas.
Ko jums reikia
- 1 1/2 puodelio tarkuotų žalių cukinijų
- 2 šaukštai malto svogūno arba griežinėliais žalias svogūnas
- 1/4 puodelio tarkuoto parmezano sūrio, šviežia yra geriausia
- 1/4 puodelio universaliosios miltų
- 2 dideli kiaušiniai
- 2 šaukštai majonezo
- 1/4 šaukštelio raudonėlio
- druska ir pipirais pagal skonį
- 1 šaukštas sviesto
Kaip tai padaryti
- Iš popieriaus rankšluosčių nusipirkite tarkuotų cukinijų perteklių. Sumaišykite viską, išskyrus sviestą, kad tešlą; sumaišykite kruopščiai sumaišykite.
- Ištirpinkite sviestą per vidutinį karštą didelėje keptuvėje ar keptuvėje .
- Kai sviestas karštas ir putojantis, šaukšteliu tešla (apie 2 šaukštus šaukštui už kotą) į keptuvę. Švelniai išlyginkite mentele.
- Virkite vidutinio šilumos kiekį, kol gražiai supjausite abiejose pusėse. Patiekite paprastą arba viršutinę pomidorų padažą ir tarkuotą sūrį.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 296 |
| Bendras riebalų kiekis | 19 g |
| Sotieji riebalai | 6 g |
| Nesočių riebalų | 6 g |
| Cholesterolis | 241 mg |
| Natris | 659 mg |
| Angliavandeniai | 19 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 13 g |