Labai saldus gėrimas, "Dulce de Tequila" reiškia " tequila candy" ir daro saldus deserto kokteilį . Šis žvaigždes yra "Tequila Tezón Reposado" ir "Martell Cognac". Šis gėrimas yra pagardintas apelsinų aromatu Cointreau ir saldaus agavos nektaro.
Ko jums reikia
- 2 uncijos tequila (Tezón Reposado)
- 1 uncija
- konjakas (Martellas)
- 1 uncija
- oranžinis likeris (Cointreau)
- 1/2 uncijos kalkių sultys
- 1 šaukštas
- agavos nektaras
- Garnyras: cukrus rimming
- Garnyras: citrininis pleištas
Kaip tai padaryti
- Supilkite ingredientus į kokteilių purtyklę su ledu.
- Gerai suplakite .
- Padarykite atšaldytą kokteilio stiklą, apipjaustytą cukrumi.
- Pareikalauti citrinos pleišto.
Receptas mandagumo: Tequila Tezón
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 282 |
| Bendras riebalų kiekis | 2 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 22 mg |
| Angliavandeniai | 48 g |
| Maistinė lasteliena | 10 g |
| Baltymas | 12 g |