Tai yra " Harvey Wallbanger" variantas ir iš esmės tas pats gėrimas; tai tiesiog pakeičia degtinę su tekilu . Taip pat galite išgirsti tai vadinama "Cactus Banger".
Ko jums reikia
- 1 1/2 uncijos
- tekila
- 4 uncijos
- apelsinų sultys
- 1 uncija
- Galliano Liqueur
- Garnyras: apelsinų skiltelė
Kaip tai padaryti
- Supilkite tequila aukščiausios klasės stiklo, užpildytą ledu.
- Užpildykite apelsinų sultimis.
- Top su Galliano.
- Papuoškite apelsino skiltelę .
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 154 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 6 mg |
| Angliavandeniai | 25 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 1 g |