"Hot Hot Mustard" turi aštrių įkandimų, puikiai tinka kiaušinių ritinėlių ir kitų keptų užkandžių.
Tai yra pagrindinis receptas, rodantis, kaip padaryti karštą garstyčių panardinimą; jausitės laisvai sustiprinti jį su cukrumi ir kitais pagardais, kaip to reikia.
Ko jums reikia
- 3 arbatinius šaukštelius sausuosius garstyčių miltelius
- 3 šaukštelius šalto vandens
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite šaltu vandeniu į sausą garstyčių miltelius, kad susidarytumėte pastą. Leiskite sėdėti 10-15 minučių, kad garstyčios pasiektų labiausiai aštrų būklę, ir nedelsdami tarnauti. Jei nedelsdami naudokite nedelsdami, šaldykite indą.
- Jei norite sumokėti didesnį kiekį, laikykitės tų pačių nurodymų, palaikydami sausosios garstyčios santykį su vandens konstanta.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 1 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 21 mg |
| Angliavandeniai | 0 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |