Ko jums reikia
- 1 puodelio sutrumpinimas
- 1/1 puodelis cukraus
- 1 kiaušinis
- 1 puodelis melasos
- 1/3 puodelio vandens (virimo)
- 1 puodelio miltų (ir daugiau, žr. Žemiau)
- 1 arbatinis šaukštelis soda
- 1 brūkšniu druska
- 1 šaukštas cinamono (žemės)
- 1 šaukštelis imbieras (žemės)
- 1 šaukštelis gvazdikėlių (žemės)
- 4 puodelius miltų (jei reikia, pakankamai, kad sklandžiai tešlą išvynioti)
Kaip tai padaryti
Kremas sutrumpinamas cukrumi. Maišykite kiaušinius, melasą ir verdantį vandenį. Išmaišykite 1 puodelio miltų, soda ir druska. Pridėti prieskonius ir likusius 4 puodelius miltų arba, jei reikia, standaus tešlos. Puikiai sumaišykite, suformuokite į rutulį arba keptuvę ir suvyniokite vaškuotu popieriumi. Šaldykite 8 valandas arba naktį.
Kitą dieną išpjaukite skaldytą paviršių ir supjaustykite sausuosius pjaustytuvus.
Įdėkite riebalų ir skardines kepimo skardines.
Kepkite 375 ° kampu 10-12 minučių.
Susiję slapukai
Minkštos melasos lašų slapukai
Molasses Crinkles su Cukrus Topping
Pietų maisto namai
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 65 |
| Bendras riebalų kiekis | 3 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 4 mg |
| Natris | 62 mg |
| Angliavandeniai | 9 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |