Minkštas ir kreminis šilkinis tofu yra tofu, kurio pasirinkimas yra kokteiliai ir kokteiliai. Jei jo negalima, galite pakeisti 2/3 puodelio paprasto, mažai riebalų pagaminto jogurto. Nesijaudinkite sustiprinti baltymų kiekį savo pusryčiuose, pridedant 1 arba 2 arbatinius šaukštelius kviečių gemalų.
Ko jums reikia
- 6 uncijos šilko tofu
- 1 vidutinė banana
- 2/3 puodelio sojos pieno
- 1 puodelis šaldytų arba šviežių mėlynių
- 1 šaukštą medaus
- 2 -3 ledo kubeliai, neprivaloma
Kaip tai padaryti
- Nuimkite šilko tofu, kad pašalintumėte vandens perteklių ( šilkas tofu turi didelį vandens kiekį).
- Nulupkite ir supjaustykite bananą. Įdėkite ant kepimo skardos ir užšaldykite maždaug 15 minučių (tai padeda pagreitinti skonį).
- Sumaišykite bananą, tofu ir sojos pieną 30 sekundžių.
- Įpilkite 1/2 puodelio šaldytų mėlynių ir apdorokite iki tolygiai. Pridėkite likusius mėlynės, medaus ir ledo kubelius, jei naudosite ir vėl apdorosite iki tolygiai.
Mėgautis!
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 590 |
| Bendras riebalų kiekis | 13 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 3 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 79 mg |
| Angliavandeniai | 106 g |
| Maistinė lasteliena | 12 g |
| Baltymas | 25 g |