Geriausias būdas apibūdinti "Nutty Martini" yra saldus, riešutas ir puikus desertas " Martini". Tai labai paprasta ir labai populiari, taigi tai tikras minios mėgėjas.
"Frangelico" yra lazdyno riešutų aromatizuotas likeris, kuriame taip pat yra užuominų apie kavą, kakavą ir vanilę, o šiuo atveju jis yra skonio dėmesio sritis. Vodka ir paprastas sirupas yra tik fono elementai.
Ko jums reikia
- 2 uncijos degtinė
- 3/4 uncijos
- Frangelico
- 1 arbatinis šaukštelis
- paprastas sirupas
Kaip tai padaryti
- Įpilkite degtinę ir Frangelicą į kokteilių purtyklę, pusiau užpildytą ledu.
- Pridėti paprastą sirupą.
- Purtyti
- Padėkite į kokteilio stiklą .
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 220 |
| Bendras riebalų kiekis | 2 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 16 mg |
| Angliavandeniai | 14 g |
| Maistinė lasteliena | 6 g |
| Baltymas | 9 g |