"Pita" duona yra naudojama pita apkepams ir sumuštiniams, bet ji taip pat yra nuostabi, kaip duona su maistu ir šaukštelis lašams; tačiau jį reikia kepti ar traškėti. Pradėkite nuo savo naminės pitos duonos arba nusipirkite ją parduotuvėje. Tai puikiai veikia su paprastu ar kietu kviečių pita - plokščiu duonos tipo arba kišeniniu pita tipo .
Jums gali būti pagunda pridėti druskos ir kitų žolelių, bet pirmiausia pabandykite. Jūs galite būti nustebinti, kaip skanu tai skonis!
Ko jums reikia
- 1 pita duona (bet kokio tipo)
- 2 šaukštai. alyvuogių aliejus (ar pakankamai džiūvėsių)
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite orkaitę iki 400 F.
- Šešėlio alyvuogių aliejaus padažu pjaustykite.
- Supjaustykite duoną į ketvirčius (vartokite kaip duoną su maistu) arba mažesnius pleištus (naudoti su lašais ir skiltimis).
- Įdėkite duoną ant slapukų lapų ir kepkite 5-6 minutes. Pasukite duoną ir kepkite 3-5 minutes ilgiau, kol gausite aukso rudą.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 246 |
| Bendras riebalų kiekis | 10 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 7 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 330 mg |
| Angliavandeniai | 35 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 6 g |