Rudens lapų kokteilis yra įdomus rudens gėrimas, kuris yra supakuotas su intriguojančiomis skonio medžiagomis.
Tai prasideda nuo " Pisco" , kuriame sudėtingos "Drambuie" ir "Campari" skonio. Rezultatas - tai daugiasluoksnis, gilus ir raminantis gėrimas.
Tai tikrai patraukliai atsipalaiduoti, idealiai tinka rudens šventėms, o ypač Campari, kaip prieš pietų gėrimą.
Ko jums reikia
- 1 uncija Pisco Portón (svetainė)
- 1 uncija
- Drambuie
- 1/4 uncijos
- Campari
- 1/4 uncijos
- žaliųjų citrinų sultys
- Garnyras: kalkių tvist ir
- oranžinis pleištas
Kaip tai padaryti
- Sudėkite ingredientus į ledinį maišymo stiklą.
- Gerai sumaišykite .
- Padėkite į kokteilio stiklą.
- Pareikalauti apelsino pleištą ir kalkių tvistą.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 227 |
| Bendras riebalų kiekis | 5 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 3 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 34 mg |
| Angliavandeniai | 33 g |
| Maistinė lasteliena | 19 g |
| Baltymas | 26 g |