Šis rubas iš esmės yra puikus tandoori marinade pagrindas. Nors ši rutulė skirta viščiukui, ji gali būti naudojama visų rūšių naminiams paukščiams, kiaulienai, žuviai ir jūros gėrybėms.
Ko jums reikia
- 1 šaukštas imbiero
- 1 šaukštas kmynų
- 1 šaukštas koriandras
- 1 šaukštas paprikos
- 1 šaukštas ciberžolė
- 1 šaukštą jūros druskos
- 1 šaukštas kayenne
Kaip tai padaryti
1. Sumaišykite visus ingredientus ir laikykite sandariai uždarytoje talpyklėje vėsioje, sausoje vietoje.
2. Norėdami naudoti, patrinkite mišinį su vištiena, dangteliu ir padėkite į šaldytuvą 1 valandą prieš kepinant ar kepant.
3. Mišinys gali būti įpilamas į paprastą jogurtą ir citrinų ar laimų sultis, kad sudarytų skanų marinatą. Šiuo atveju vištieną įdėkite į grąžinamą plastikinį maišelį, įpilkite marinato, pagaminto iš riebalų ingredientų, ir įdėkite į šaldytuvą 2-6 valandas.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 98 |
| Bendras riebalų kiekis | 4 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 7000 mg |
| Angliavandeniai | 18 g |
| Maistinė lasteliena | 7 g |
| Baltymas | 4 g |