"Ambrosia" yra šviežios vaisių salotos, paprastai pagamintos apelsinų skiltelėmis ir pridėjus kokoso bei pekano luobeles. Pakeiskite vaisių, jei jums patinka. Pridėti keletą supjaustytų obuolių ar bananų.
Ko jums reikia
- 1 puodelis apelsinų sulčių
- 3 vidutiniai apelsinai, nulupti ir supjaustyti
- 1 can (8 uncijos) ananaso gabaliukai, neapsaugoti
- 1/2 puodelio be sėklų raudonųjų vynuogių, perpus
- 1/2 puodelio susmulkinto kokoso
- 1/2 puodelio smulkintų pekano desertų
Kaip tai padaryti
- Kombinuoti sulčių, apelsinų skiltis, ananasus ir vynuoges, tiekiame dubenį; sumaišykite atsargiai.
- Šaldytuvu iki tarnavimo laiko.
- Sulenkite kokosą ir pekaną prieš patalpinimą.
Tau taip pat gali patikti
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 145 |
| Bendras riebalų kiekis | 9 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 2 mg |
| Angliavandeniai | 17 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 2 g |