Ko jums reikia
- 1 puodelis
- jogurtas (paprastas)
- 1 šaukštas česnako (malta)
- 1 šaukštelis druskos
- 1 šaukštas juodųjų pipirų
Kaip tai padaryti
- Mažoje maišymo dubenyje sujunkite visus ingredientus. Maišykite, kol gerai sumaišomas.
- Šaldykite, kol bus paruošta naudoti.
Šis padažas puikiai tinka kebabams, daržovėms - šviežiams ir virtoms, taip pat su pita traškučiais.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 10 |
| Bendras riebalų kiekis | 1 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 2 mg |
| Natris | 26 mg |
| Angliavandeniai | 1 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 1 g |