Tai geras, paprastas verpimas galvijienai, ypač kepsnys. Šilumą galite reguliuoti karštu arba lengvu čili pulpu.
Ko jums reikia
- 1 puodelis / 240 ml rudojo cukraus
- 2 žalios paprikos (smulkiai pjaustytos)
- 1/2 puodelio / 120 ml čili milteliai
- 2 šaukštai / 30 ml svogūnų milteliai
- 1 šaukštas / 15 ml druskos (jūra)
- 1/2 šaukštai / 7,5 ml kanjerno pipirų
- 1/2 šaukštai / 7,5 ml juodųjų pipirų (šiurkštus gruntas)
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite visus ingredientus. Pakelkite visą 10-svaro krūtinę ir 24 valandas prieš rūkymą šaldykite.
- Padėkite rūkaliai, atsargiai, kad nepašalintumėte riebalų. Dūmai 8 valandas. Laikykite šį audinį hermetiškoje talpyklėje vėsioje tamsioje vietoje. Geriausia ne ilgiau laikyti šią truputį, o rudas cukrus sukietėja ir sulaužomas.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 185 |
| Bendras riebalų kiekis | 2 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 1,546 mg |
| Angliavandeniai | 45 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 2 g |