Ko jums reikia
- 3 puodeliai miltų (plius šiek tiek daugiau minkymo)
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
- 1/2 puodelio šalto vandens
- 1 kiaušinis
- 1 kiaušinio baltymas
- 1 šaukštelis acto
- 3 šaukštus sutrumpinti
Kaip tai padaryti
1. Buteliuose supjaustykite vandenį, kiaušinį, kiaušinių baltymą ir actą. Atidėti.2. Atskirame dubenyje sumaišykite 3 puodelius miltų ir druskos.
3. Supjaustykite susmulkinimą į miltų mišinį su mėsos maišytuvu arba dviem sviesto peiliais. Padarykite gerai miltų mišinio centre ir supilkite skysčius ingredientus iš pirmojo dubenėlio į centrą.
4. Sumaišykite drėgnas ir sausas medžiagas šakia, kol ji taps kieta.
5. Išrinkite tešlą ant šiek tiek išplauto paviršiaus. Susmulkinkite, kol visi miltai yra sujungti ir tešla yra lygi.
6. Į tešlą supilkite į plastiką ir šaldykite bent 1 valandą, bet ne ilgiau kaip 24 valandas.
Patarimas: jei norite tešlą laikyti ilgiau nei 24 valandas, galite ją užšaldyti.
Porcijos: maždaug 10 šešių colių empanadų.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 336 |
| Bendras riebalų kiekis | 11 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 44 mg |
| Natris | 29 mg |
| Angliavandeniai | 53 g |
| Maistinė lasteliena | 8 g |
| Baltymas | 12 g |