Šis karštas kepsnių padažas labai gerai veikia vištienos ir kiaulienos šonkaulių. Krienai suteikia tai gerą šilumą, kuri neuždega (daug).
Ko jums reikia
- 1 puodelis / 240 ml tirpinto sviesto
- 1/2 puodelio / 120 ml sidro acto
- 1/2 puodelio / 120 ml kečupo
- 1/4 puodelio / 60 ml šviežių citrinų sulčių
- 1/4 puodelio / 60 ml paruoštų krienų
- 2 arbatinius šaukštelius / 10 ml Worcesterio padažo
- 1/2 arbatinis šaukštelis / 2,5 ml karštas padažas
- 1/4 šaukštelio / 1,25 ml druskos
- 1/4 šaukštelio / 1,25 ml juodųjų pipirų
Kaip tai padaryti
Visus ingredientus padėkite į vidutinį puodą ir virkite. Sumažinkite šilumą ir leiskite padažą virti 10-15 minučių. Prieš naudodami išimkite iš karščio ir palikite atvėsti iki kambario temperatūros. Laikyti sandariai uždarytoje talpyklėje šaldytuve iki 5 parų po paruošimo.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 152 |
| Bendras riebalų kiekis | 15 g |
| Sotieji riebalai | 10 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 41 mg |
| Natris | 178 mg |
| Angliavandeniai | 4 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |