Labneh yra įtemptas jogurtas ir sūrio konsistencija. Tai puiki alternatyva rūgštiniams ar grietininiams sūriams. Paskirstykite į duoną, bagelius ar šviežią pitą. Jis populiarus pusryčiams Vidurio Rytuose.
Ko jums reikia
- 3 puodeliai
- jogurtas (paprastas)
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
Kaip tai padaryti
- Vidutiniame dubenyje sujunkite jogurtą ir druską.
- Įdėkite mišinį į didžiulį marlės vidurį. Suderinkite maro puses, padėkite maišelį. Tie "maišelis" su styginiais ar pasukti kaklaraištis.
- Laikykitės 12-24 valandų šaldytuve su dubeniu, po kurio išgaus išrūgų. Galite susieti maišelį su stalčiu į šaldytuvą ir padėkite dubenį ant lentynos, kad sugautumėte.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) |
|---|
| Kalorijos | 155 |
| Bendras riebalų kiekis | 8 g |
| Sotieji riebalai | 5 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 32 mg |
| Natris | 113 mg |
| Angliavandeniai | 13 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 9 g |
(Mitybinė informacija apie mūsų receptus apskaičiuojama naudojant ingredientų duomenų bazę ir turėtų būti laikoma sąmata. Individualūs rezultatai gali skirtis.)