Ko jums reikia
- 1/4 puodelio sviesto
- 1/4 puodelio susmulkintų riešutų (pekano, graikinių riešutų arba lazdyno riešutų)
- 1/4 puodelio tvirtai supakuotas rudojo cukraus
- 2 šaukštai klevo sirupo
- 8 uncijos gali būti keturiasdešimt ritiniai
- 1 šaukštas cukraus
- 1/2 šaukštelio malto cinamono ar šviežiai rauginto muskato
Kaip tai padaryti
Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Lengvai sutepkite 9 cm storio tortą. Padėkite sviestą ir riešutus keptuvėje. Šildykite orkaitėje 2 minutes. Išimkite iš orkaitės. Sumaišykite rudojo cukraus ir sirupo. Paprikuokite mišinį tolygiai į dugną. Pašalinkite tešlą iš kanalo, bet neatskirkite ir neišskleiskite. Su dantyta pele, supjaustyta 6 didelėmis ar 12 mažomis griežinėlėmis. Sumaišykite cukrų ir cinamoną sekliajame dubenyje. Supilkite abiejų tešlos pusių cukraus mišiniu.
Vienalytė erdvė supilama į keptuvę. Pabarstykite likusį cukrų virš ritinių viršaus. Kepkite 17-20 minučių. Atvėsinkite 1 minutę. Plokštelę uždėkite ant viršaus. Apverskite indą ir lėkštę ant patiekalų. Šaukštelis likusių lašelių per rulonus. Tarnauti šiltai.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 122 |
| Bendras riebalų kiekis | 9 g |
| Sotieji riebalai | 4 g |
| Nesočių riebalų | 3 g |
| Cholesterolis | 21 mg |
| Natris | 9 mg |
| Angliavandeniai | 9 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 1 g |