Šis kietas, grietininis ir gaivinantis avokadų kepsnys papildo bet kokį kepsnį iš grilio. Tiesiog nulupkite tiesiai ant viršaus ir liudykite, kaip juodoji, sviestinė gėris papildo mėsą. Iškirpkite avokadą į gabaliukus ar dubenį, kad būtų galima gauti gražesnę formos tekstūrą. Šis kepsnys yra tikrai įspūdis.
Ko jums reikia
- 1 didelis prinokęs
- avokadas (sėjamasis ir supjaustytas į didelius gabaliukus)
- 1/2 puodelio / 120 ml sviesto (suminkštintas)
- 2 šaukštai / 30 ml laimų sultys
- 2 šaukštai / 30 ml šviežios petražolės (kapotos)
- 1 šaukštas / 15 ml šviežios svogūnai (kapotos)
- 1/2 šaukštelio / 2,5 ml druskos
Kaip tai padaryti
1. Sudėkite avokado gabaliukus, sviestą, petražoles, citrinų sultis ir druską į maisto perdirbėją. Pulsu, kol mišinys pasižymi gražiu, sklandžiu nuoseklumu, tačiau jis nėra per daug apdorotas. Nuimkite ir padėkite į dubenį, įpilkite pipirinių dribsnių ir kapotų kopūstų. Išmaišykite.
2. Tai galite padaryti dviem būdais. Jūs galite užsigerti šaukštu per virtus kepsnius arba suformuoti į sudėtinį sviestą. Norėdami suformuoti į gabalėlį surištą sviestą, nuvalykite mišinį ant didelės plastikinės pakuotės.
Įforminkite į žurnalą. Užlenkite, užsandarinkite ir pasukite priešais galus ir sulenkite. Prieš naudojimą įšaldykite 2 valandas į šaldytuvą.
3. Norėdami panaudoti, išvyniokite plastikinę plėvelę ir supjaustykite 1/2 "į 1" gabalėliais. Padėkite ant virtų kepsnių ir mėgaukitės.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 202 |
| Bendras riebalų kiekis | 21 g |
| Sotieji riebalai | 10 g |
| Nesočių riebalų | 8 g |
| Cholesterolis | 41 mg |
| Natris | 200 mg |
| Angliavandeniai | 5 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 1 g |