Šis populiarus kinų patiekalas yra labai lengvas. Norėdami pridėti šiek tiek spalvos, pabandykite supjaustyti supjaustytą vištieną su žaliais svogūnų šepečiais prieš patiekiant.
Ko jums reikia
- 2,5 svaro vištienos
- 3 Pavasario svogūnai (žalieji svogūnai, paprastosios svogūnėlės)
- 1 Didelis imbieras, supjaustytas
- 3 česnako skiltelės
- 1 puodelis Shaoshing vynas *
- 1 šaukštą jūros druskos
Kaip tai padaryti
- Vištiena praskalaukite šaltu tekančiu vandeniu ir išdžiovinkite. Apkarpykite papildomus riebalus.
- Dideliame puodelyje pridėti pakankamai vandens, kad padengti vištieną. Įpilkite svogūnų, imbiero, česnako, Shaoshing vyno ir jūros druskos. Užvirkite.
- Kepkite 20 minučių, tada padėkite vištą atsargoje. Grįžkite atgal į virinimą ir virkite dar 15 minučių.
- Išjunkite šilumą, uždėkite dangtelį ir leiskite viščiam laikyti 4-5 valandas. Aptarnauja 4
- Supjaustykite vištieną. Patiekite raudonu actu, pavyzdžiui, Pun Chun.
- * Shaoshing vynas yra Kinijos ryžių vynas. Jei nepasiekiamas, gali būti pakeista šviesiai sausa šerra (ne virimo sherry).
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 780 |
| Bendras riebalų kiekis | 38 g |
| Sotieji riebalai | 11 g |
| Nesočių riebalų | 15 g |
| Cholesterolis | 237 mg |
| Natris | 1.979 mg |
| Angliavandeniai | 18 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 77 g |