Majonezo mėgėjams ypač patiks šis kreminės sezamo salotos padažu receptas, puikus komplimentas jūsų mėgstamoms salotoms ir daržovėms.
Ko jums reikia
- 1 šaukštelis ryžių actu
- 1 šaukštelis augalinis aliejus
- 1 šaukštelis cukraus
- 1 arbatinis šaukštelis sojos padažas
- 1 šaukštelis svogūnas (tarkuotas)
- 2 šaukštai balto sezamo sėklų (žemės)
- 1 2 arbatinius šaukštelius majonezui (patikslinkite kiekį, kiek norite)
Kaip tai padaryti
- Į dubenį supilkite ryžių actą, aliejų, cukrų ir sojų padažą.
- Įpilkite tarkuotų svogūnų ir grūdų sezamo sėklų.
- Pridėti majonezą, kaip jums patinka.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 104 |
| Bendras riebalų kiekis | 9 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 1 mg |
| Natris | 181 mg |
| Angliavandeniai | 5 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 2 g |