Kava yra puikiai pagardinta ir graziai veikia marinade. Skonis nėra sugedęs ir padės sustiprinti bet kokio kepsnio arba kepimo natūralų raumeningumą.
Ko jums reikia
- 2 svarai (900 g) tri-tip kepsnys, apie 6 uncijos
- 3 šaukštai (45 ml) smulkiai sumalti espreso kavos pupeles
- 3 šaukštus (45 ml)
- rudas cukrus
- 1 šaukštą (15 ml) čili miltelių
- 2 arbatinius šaukštelius (10 ml) jūros druskos
- 1 arbatinis šaukštelis (5 ml) juodieji pipirai, šiurkštus paviršius
- 1 šaukštelis (5 ml) svogūnų milteliai
- 1/2 šaukštelio (2,5 ml) česnako miltelių
Kaip tai padaryti
1. Sumaišykite espreso pupeles, rudojo cukraus, česnako miltelius, juodųjų pipirų ir čili miltelius . Sumaišykite mišinį į kepsnius ir padėkite į grąžinamą talpyklą. Uždenkite ir leiskite šaldyti valandą.
2. Įkaitinkite grilį vidutinei ugniai. Pašalinkite kepsnius iš šaldytuvo ir padėkite ant grotelių. Kepkite apie 1-1 1/2 valandas, priklausomai nuo kepimo storio ir norimo paviršiaus.
3. Kai virti, pašalinkite iš šilumos leiskite sėti 5 minutes prieš pjaustant.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 296 |
| Bendras riebalų kiekis | 10 g |
| Sotieji riebalai | 4 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 115 mg |
| Natris | 945 mg |
| Angliavandeniai | 8 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 42 g |