Tarp Habanero Martini ir Tequini nieko skiriasi, išskyrus habanero paprikos garnyras, tačiau kiekvieno gėrimo patirtis yra visiškai unikali.
Visas pipirai įkvepia kokteilį stiklu, panašiai kaip alyvuoges, prideda savo skonį klasikiniam " Gin Martini" su savo prieskoniais. Gėrimas nepasileidžia taip karštai, kaip skamba, iš tikrųjų tai yra labai grazus ryškumas tiems, kurie gali vertinti prieskonius, ypač jei naudojate saldus reposado tekilą .
Nenoriu valgyti pipirų, kai išgeria gėrimą, tačiau rekomenduoju plauti rankas po jo tvarkymo.
Ko jums reikia
- 2 uncijos reposado tequila
- 1 uncija
- sausas vermutas
- 1 nedidelė vista habanero paprika garnyrui
Kaip tai padaryti
- Supilkite tekilą ir išdžiovinkite vermatus į ledą užpildytą kokteilių purtyklę .
- Gerai suplakite .
- Įtrinkite į atšaldytą kokteilio stiklą .
- Priedai su habanero pipirais.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 124 |
| Bendras riebalų kiekis | 1 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 5 mg |
| Angliavandeniai | 25 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 4 g |