Ko jums reikia
- 2 šaukštai ryžių acto
- 1 šaukštas
- sojų padažas
- 1/2 šaukštelis cukraus
- Neprivaloma: 1 arbatinis šaukštelis
- 1 šaukštelis imbiero (tarkuoto)
- 3 šaukštus augalinio aliejaus
- 1 šaukštas sezamo aliejaus
Kaip tai padaryti
Maiše maišykite visas kitas nei aliejaus sudedamąsias dalis. Palaipsniui įpilkite daržovių aliejaus ir sezamo aliejaus ir gerai sumaišykite.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 174 |
| Bendras riebalų kiekis | 19 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 12 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 315 mg |
| Angliavandeniai | 1 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 1 g |