Kepti bananai yra skanūs. Prieš išleidžiant bananus, įsitikinkite, kad turite gerai išvalytą rėklą. Jūs nenorėsite, kad jie priliptų, sunaikintų jūsų desertą . Išeinant iš bananų žievelėje, ant grotelių jie bus geriau. Įtraukite vanilinį ledą ir skonį kaip apdailos pjūvį.
Ko jums reikia
- 6 bananai
- 1 1/4 puodeliai / 300 ml
- rudas cukrus
- 2 šaukštai / 45 ml citrinos sulčių
- 2 arbatinius šaukštelius / 10 ml cinamono
Kaip tai padaryti
Įkaitinkite grilį vidutinio ir žemo šilumos. Nepašalinant žievelės, kiekvieną bananą išpjova per pusę. Pabarstykite kiekvieną pusę citrinų sultimis . Sumaišykite cinamoną ir rudąjį cukrų dubenyje. Padauginkite bananų paviršių cukraus mišinyje. Bananų puseles padėkite ant alyvotos grilio grotelės, nulupkite puse į viršų. Leiskite 2-3 minutes valgyti vienoje pusėje. Pašalinti banalus iš grilio, tada pašalinti iš žievelės ir tarnauti su mėgstamu ledais ir papildymo.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 314 |
| Bendras riebalų kiekis | 1 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 15 mg |
| Angliavandeniai | 81 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 2 g |