Ieškote vegano kiaušinių nemokamai bulvių kugel recepto? Tu radai tai!
Kiaušinių nemokama veganų bulvių ir morkų kugelė. "Receptas" mandagumas "Ener-G Foods".
Ko jums reikia
- 1 puodelis tarkuotų morkų
- 2 šaukštai kapotų svogūnų
- 3/4 puodelio daržovių sultinio
- 1/4 puodelio vegano margarino
- 3 puodeliai tarkuotų bulvių
- 2 šaukštai. Ener-G kiaušinių pakaitalas
- 3 šaukštai vanduo
- 1/4 puodelio sveikų kviečių miltų
- 1/4 puodelio kviečių gemalų
- Brūkšniai pipirai
- Džiovintos česnako milteliai
- 1 1/2 šaukštai. Veg-tai prieskoniai
- 1 šaukštelis kepimo milteliai
Kaip tai padaryti
- Kepkite morką ir svogūną daržovių sultinyje ir daržovių margariną keletą minučių, kol pasiūlysite. Užpilkite bulves ir nedelskite. Pašalinti iš karščio.
- Mažame dubenyje sujunkite 1 arbatinį šaukštelį Ener-G Kiaušinių pakaitalą ir 1 šaukštą vandens, šiek tiek švelniai įmaišykite. Sumaišykite kartu su miltais, kviečių gemalais, kepimo milteliais ir pagardais bei daržovėmis.
- Mažame dubenyje sujunkite 1 arbatinį šaukštelį "Ener-G" kiaušinių pakaitalą ir 2 šaukštus vandens, įmaišykite iki gana standaus. Sulenkite į daržovių mišinį.
- Supilkite į alyvuotą keptuvę (nedidelį kiekį) ir kepkite 1 valandą 300 F temperatūroje.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 148 |
| Bendras riebalų kiekis | 5 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 368 mg |
| Angliavandeniai | 22 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 4 g |