Tai, kad primena miniatiūrinį oranžinį spalvą, kumkatai yra populiarus "Kinų Naujųjų metų" sezono metu, nes jie yra ateinančių metų gerovės simbolis.
Ko jums reikia
- 1 svaras kumkato
- 2 puodeliai cukraus
- 1 puodelis vandens (virimo)
Kaip tai padaryti
- 1. Naudokite peilį pjaunant abiejuose kumvato galuose skirtą plyšį arba keletą kartų stumkite kumštinę su (sterilizuota) adata.
- Vidutinėje padaže supilkite cukrų į verdantį vandenį, esant vidutinei ir aukštai temperatūrai, maišydami. Pasukite šilumą žemyn, uždenkite ir kepkite 10-15 minučių, kol cukrus ištirps.
- 3. Pridėti vaisių. Nupjaukite, atidarykite maždaug 30 minučių, kol kumquat bus švelnus. (Nustatykite šilumą aukštyn arba žemyn, kad galėtumėte laikytis su kepsniu, bendras kepimo laikas turėtų būti apie 45 minutes).
- Padėkite kumquat užplombuotus indelius ir šaldytuvus.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 49 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 0 mg |
| Angliavandeniai | 13 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |