Šis receptas puikiai tinka sūriui makaronų, daržovių ir bulvių patiekaluose, o jo minkštas ir kreminis skonis yra idealus vaikų maitinimas.
Padaro apie 1 1/2 puodelio.
Ko jums reikia
- 1 puodelis mitybinių mielių
- 3 šaukštus miltų
- 1/4 puodelio plius 2 šaukštus daržovių sultinio miltelių
- 1 puodelis pieno neturinčio sojos pieno (naudokite tą patį, kurio sudėtyje yra tirštiklio, pvz., Šilko)
- 1/4 puodelio plius 2 šaukštai vandens
- 3 šaukštus
- Tahini (taip pat vadinama sezamo pasta)
- Druska, pagal skonį
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite maistinius mieles, miltus ir daržovių sultinio miltelius, kad jie būtų sujungti.
- Įpilkite sojos pieno, vandens ir tahini ir šilumą įjunkite vidutiniškai žemai, sumaišant, kol visi milteliai ištirps ir padažas bus lygus. Šilti, kol pasipildys ir šilta, apie 2-3 minutes. (Jei dar yra skonio miltų padaže, virkite papildomai 1-2 minutes per labai mažą šilumą, prireikus pridėkite 1 valgomą šaukštą vandens)
- Išjunkite šilumą ir įpilkite druskos pagal skonį.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 132 |
| Bendras riebalų kiekis | 6 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 3 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 339 mg |
| Angliavandeniai | 15 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 4 g |