Šis kukurūzų kepimo medus padeda gražiai rudas karštoje orkaitėje. Prieš pridėdami tešlą į krosnies kepimo keptuvę, įkaitinkite įkaitintą indą orkaitėje. Kukurūzų kepalas nėra pernelyg saldus. Jei jums patinka saldesnė kukurūzų kepta, pridėkite apie 1/4 iki 1/2 puodelio granuliuoto cukraus arba rudojo cukraus.
Susiję receptai
"Tex-Mex Cornbread"
Klasikinis pietų pasukos grūdų kepinys
Ko jums reikia
- 1 1/2 puodelio miltų
- 1 1/4 puodeliai akmens masės kukurūzų miltų
- 2 1/2 arbatinius šaukštelius soda
- 1 1/2 šaukštelių kepimo miltelius
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
- 3 dideli kiaušiniai
- 1 puodelis pasukos
- 1/4 puodelio ištirpinto sviesto, šiek tiek atvėsęs
- 1/4 puodelio medaus
Kaip tai padaryti
- Šildykite orkaitę iki 425 F (220 C / Dujos 7). Kepkite 9 cm kvadratinį kepimo skardą arba purškite indą kepimo purkštuvu.
- Sumaišykite miltus, kukurūzų miltus, kepimo soda, kepimo miltelius ir druską dideliu maišytuvu.
- Kitame dubenyje, kepkite kiaules su pasukomis, sviestu ir medumi. Kiaušinio mišinį supilkite į sausą mišinį ir maišykite, kol sumaišysite.
- Nedelsdami išpjaukite tešlą paruoštą indelį ir kepkite 20-25 minučių arba kol centre įterptas dantų šepetėlis išlieka švarus.
Tau taip pat gali patikti
Savaime kyla kukurūzų miltų mišinys ir grūdų kepinys
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 267 |
| Bendras riebalų kiekis | 12 g |
| Sotieji riebalai | 6 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 132 mg |
| Natris | 744 mg |
| Angliavandeniai | 34 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 7 g |