Tai yra geriausias būdas kepti kukurūzus ant dubens. Tai paprastas ir prideda nuostabų skonį šiai svarbiai vasaros maistui. Tai nėra daug lengviau nei tai.
Ko jums reikia
- 6-8 šviežios kukurūzų ausys
- 1 šaukštas citrinų sulčių
- 1 šaukštas cukraus
Kaip tai padaryti
- Kukurūzai šaldykite, kai tik namo. Praėjus vienai valandai, kol tu nori jai tarnauti, išmaišykite kukurūzą ir nuimkite šilką. Kukurūzai dedami į gilų ledo vandens konteinerį.
- Padarykite didelį vandens puodą virimui. Įpilkite citrinos sultis ir cukrų į vandenį. NENAUDOKITE druskos; jis griežia branduolius.
- Įpilkite kukurūzų, kai vanduo užvirsta. Leisk vandeniui antrą kartą virti ir leisti virti 2 minutes, ne daugiau, ne mažiau. Nuimkite dangtelį nuo šilumos.
- Leiskite kukurūzai 10 minučių stovėti karštu vandeniu, atidengtą. Tada įpilkite daug sviesto. Kukurūzai gali stovėti karštame vandenyje iki 1 valandos.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 878 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 6 mg |
| Angliavandeniai | 237 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |