Neleisk leiskite Rose Bede likerio, tai tikrai puikus kokteilis.
" Jägermeister" prideda šio saldaus ir rūgštinio mišinio gylį, o viskas išlygina skanu kepsnį. Kaip visada, pamatysite, kad šviežia citrina ir kalkės yra geresnės, o jei galite tai padaryti, išbandykite namie grenadiną .
Ko jums reikia
- 1 1/2 dalys Jägermeister
- 2 dalys citrinų sulčių
- 1 dalis grenadino sirupo
- 1/2 dalis
- žaliųjų citrinų sultys
- Garnyras:
- kalkių gabaliukas
- Garnyras:
- vyšnia
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite ir suplakite visas sudedamąsias dalis per ledu.
- Padarykite į kokteilį arba "highball" stiklą.
- Padažu supjaustykite kalkių ir vyšnių gabaliuką.
Receptai mandagumo: Jagermeister
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 102 |
| Bendras riebalų kiekis | 1 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 11 mg |
| Angliavandeniai | 29 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 2 g |