Šios saldžiosios bulvės yra nulupamos ir formos pintinėse, padengtos susmulkintomis kukurūzų dribsnėmis, tada kepamos traškiai tobulai. Tai kitoks būdas tiekti saldžiųjų bulvių ir pagaminti skanų patiekalų.
Ko jums reikia
- 3 puodeliai virtos neskaldytų saldžiųjų bulvių
- 1 šaukštas ištirpsta
- sviestas
- 1/3 puodelio pieno
- 1/2 šaukštelio druskos
- 1 šaukštelis cukraus
- 2 puodeliai susmulkintų kukurūzų dribsnių
Kaip tai padaryti
- Sudėkite saldžiosios bulvės , sviestas, pienas, druska ir cukrus.
- Forma į 6 pyragas; suvynioti kukurūzų sultyse, kad padengti.
- Įdėkite į riebalų kepimo plokštę ir kepkite 325 F 25 minučių.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 131 |
| Bendras riebalų kiekis | 3 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 9 mg |
| Natris | 54 mg |
| Angliavandeniai | 24 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 3 g |