Patiekite šias skanius bulves su mėsainiais, kepsnine, kiauliena arba beveik bet kokia mėsa ar paukštiena.
Ko jums reikia
- 2 iki 2 1/2 svarai raudonų odelių bulvių
- 2 šaukštus sviesto
- 1/2 puodelio supjaustyto svogūno
- 2 mažos gvazdikėlių česnakai, malta
- 1 šaukštą šviežių kapotų petražolių
- 2 šaukštai miltų
- 1/4 šaukštelio pipirų
- 1 1/2 puodeliai pieno
- 1 puodelis susmulkintų aštrių čederio sūrio
- druskos ir pipirų, pagal skonį
Kaip tai padaryti
- Švelniai nulupkite bulves ir supjaustykite.
- Išplaukite ir padėkite vandeniu vidutine indų padažu. Pakelkite iki virimo; virkite 2 minutes.
- Išvalykite ir praplaukite šaltu vandeniu, kad nustosite gaminti.
- Keptuvėje ištirpinkite sviestą vidutiniu ir žemu karščiu. Įpilkite supjaustytą svogūną ir sauté, kol pasigirsta; pridėti malto česnako ir petražolių. Miltus ir pipirus sumaišykite iki tolygiai. Palaipsniui įpilkite pieno, virkite ir maišykite vidutiniškai žemoje temperatūroje, kol susimaišys.
- Sumaišykite sūrį, kol ištirps ir padažas yra lygus.
- Supjaustykite pjaustytas bulves 2-2 / 1-kvartiniu troškintuvu, purškiant sluoksnius druska ir pipirais. Padažu padažu lyginkite bulves.
- Uždenkite indą ir virkite 350 ° temperatūroje 40-50 minučių arba kol bulvės pasidarys.
Susiję receptai
Kreminės žaliosios bulvės su kumpiu
Bulvių pyragas su Anduilo dešinele
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 470 |
| Bendras riebalų kiekis | 22 g |
| Sotieji riebalai | 12 g |
| Nesočių riebalų | 7 g |
| Cholesterolis | 57 mg |
| Natris | 598 mg |
| Angliavandeniai | 53 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 18 g |