Čia yra patiekalas, kuris sujungia du vasaros mėgstamiausius - keptuvę ir bulvių salotas - į vieną! Super greitas mikrobangų krosnelės technologija taupo laiką ir neleidžia įprastinei orkaitę įjungti vasaros karštyje. Mesti bulves ant grotelių prideda rūkytą skonį, prieš sumaišant su šviežiais žolėmis ir prieskoniais.
Ko jums reikia
- 3 svarai / 1,4 kg vidutinio dydžio raudonos bulvės
- 1/3 puodelio / 80 ml baltos arba auksinės spalvos
- balzamiko actas
- 1/3 puodelio / 80 ml parmezano sūrio (susmulkinta)
- 1/4 puodelio / 60 ml pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus
- 1/4 puodelio / 60 ml šviežio baziliko (smulkiai malto)
- Neprivaloma: 1/4 puodelio / 60 ml rusvųjų riešutų
- 8-10 vyšnių pomidorai (supjaustyti pusiau išilgai)
- 3 gvazdikėlių česnakai (malta)
- 1 arbatinis šaukštelis / 5 ml jūros druskos
- 1/2 šaukštelio / 2,5 juodųjų pipirų
Kaip tai padaryti
- Padėkite bulves dideliu mikrobangų krosnelės indu; padengti dangteliu arba plastikine plėvele. Pastaba: jei naudojate plastikinį apvyniojimą, įsitikinkite, kad plastikinis apvalkalas neliečia jokių sudedamųjų dalių ir užmaskuota viena maža skylė dangteliu.
- Mikrobangų krosnelė aukšta 10-12 minučių arba tol, kol bulvės yra nedidelės (virimo laikas gali skirtis priklausomai nuo mikrobangų krosnelės).
- Kruopščiai ištraukite mikrobangų krosnelę. Kai pakankamai atvėsti, supjaustykite bulves per pusę ar ketvirčius ir laisvai purškite alyvuogių aliejaus purškimą.
- Griliuokite didelę šilumą nuo 5 iki 7 minučių, retkarčiais sukite, kol bus matomos grilio linijos.
- Išimkite iš grilio ir leiskite atvėsti.
- Iškirpti į uodegos dydžio gabaliukus ir įdėti į didelį dubenį. Sumaišykite actą, aliejų, druską ir česnaką; supilkite bulves ir švelniai mesti.
- Padaukite pipirą, tada padėkite ir šaldykite, kol paruošta. Prieš patiekiant, supjaustykite parmezano sūriu, pomidorų puselėmis, baziliku ir pabarstykite pušies riešutais.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 308 |
| Bendras riebalų kiekis | 11 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 6 g |
| Cholesterolis | 3 mg |
| Natris | 389 mg |
| Angliavandeniai | 47 g |
| Maistinė lasteliena | 7 g |
| Baltymas | 8 g |