Šis senamadiškas kepta razinų pudingo receptas grįžta atgal, tačiau tai tikrai paliks artimuosius aplink savo stalą per ateinančius metus.
Ko jums reikia
- 1/2 puodelio rudojo cukraus
- 2 puodeliai verdančio vandens
- 2 šaukštus sviesto
- 1 puodelio miltų
- 1/2 puodelio granuliuoto cukraus
- 1/2 šaukštelio druskos
- 2 arbatinius šaukštelius kepimo miltelius
- 1 puodelis rozines
- 1/2 puodelio pieno
- 1 šaukštelis vanilės
Kaip tai padaryti
- Sumaišykite rudojo cukraus, vandens ir sviesto į puodą. Virkite 5 minutes. Įpilkite sviesto 2 kvarcinio pyragėlio patiekalo.
- Sumaišykite miltus, cukrų, druską, kepimo miltelius, razinas, pieną ir vanilę; kruopščiai sumaišykite. Užpilkite karštu mišiniu troškintuvės indelyje.
- Kepkite razinų pudingą 25-30 minučių 350 ° F temperatūroje.
Tau taip pat gali patikti
Raisin Spice Bars su riešutais
Sour Cream-Raisin Pie
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 131 |
| Bendras riebalų kiekis | 3 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 6 mg |
| Natris | 162 mg |
| Angliavandeniai | 26 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 1 g |