Kepenų sirupo glazūra šiame recepte suteiks rūkytą lašišą gražią plikotą paviršių, kuri užrakins sultis ir suteiks jam lengvą, saldų skonį.
Ko jums reikia
- 4 mažos lašišos filė (apie 5 uncijos)
- 1 puodelis (120 ml)
- Klevų sirupas
- 2 arbatinius šaukštelius (10 ml) jūros druskos
- 1 šaukštelis šiurkščiavilnių žemės juodųjų pipirų
- 2 šaukštus (30 ml) sviesto
Kaip tai padaryti
1. Išvalykite ir pašalinkite bet kokią odą iš lašišos filė. Įdėkite į seklią kepimo indą ir užpilkite klevo sirupą virš viršaus. Pasukite į dangą lygiai. Pabarstykite kiekvieną pusę druska ir juodieji pipirai. Viršelis ir šaldytuvas 24 valandas.
2. Paruoškite rūkalius. Padėkite filė rūkytojui maždaug 200 laipsnių F / 95 ° C temperatūroje apie 1 1/2 valandos.
3. Kai esate pasirengęs pašalinti lašišą iš rūkančio šilumos, sviestą keptuvėje.
Filėlius atsargiai įdėkite keptuvėje apie 2 minutes vienoje pusėje. Tai sukuria gražų glazūrą virš lašišos paviršiaus.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 537 |
| Bendras riebalų kiekis | 20 g |
| Sotieji riebalai | 6 g |
| Nesočių riebalų | 7 g |
| Cholesterolis | 110 mg |
| Natris | 1,255 mg |
| Angliavandeniai | 53 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 34 g |