Šie kvapnūs medaus kepta vištienos sparneliai kepti ir tada kepti jų padaže. Tai, kas daro tai tiesa, yra tai, kad tai tikrai paprasta pasiruošti!
Ko jums reikia
- 20 vištienos sparnų, nuimtos galvos
- 2 puodeliai universalus miltai
- 2 didelius kiaušinius sumaišoma su 1 šaukštu vandens
- 1 butelis
- Barbekiu padažas
- 1/4 puodelio medaus
Kaip tai padaryti
- Į gilią keptuvę pašildykite alyvą iki maždaug 350 F arba naudokite giliai sunkią keptuvę arba olandų krosnį su pakankamai alyvos, kad padengtumėte kelius sparnus, kurie lygūs.
- Nuplaukite vištienos sparnus ir išdžiovinkite.
- Sumaišykite kiaušinius ir vandenį. Atidėti.
- Sumaišykite grilio padažą ir medų. Padarykite padažą kaip saldų, kaip jums patinka.
- Įdėkite miltus į maisto laikymo maišelį, tada supilkite jo sparnus, kad jis būtų švelnus.
- Sulenkite sparnus į kiaušinių plovimą, tada išmeskite juos atgal į maišelį. Jūs norite gana sunkios miltų dangos, todėl BBQ padaže yra kažkas pakabinti ant. Galbūt norėsite pamerkti ir suplakti 2-3 kartus, naudodami daugiau miltų ir kiaušinių, jei reikia.
- Žiurkėkite sparnus partijomis, kol jie bus aukso rudos ir traškios. Jūs būsite jų kepti vėliau, todėl nesijaudinkite, ar kruopščiai pagaminti sparneliai. Nuplaukite vištienos sparnus ant popierinių rankšluosčių.
- Įkaitinkite orkaitę iki 325 F
- Kai vištienos gabaliukai yra supjaustyti ir išdžiovinti, kiekvieną gabalėlį įpjaukite į BBQ padažą ir medaus mišinį ir padėkite ant slapukų lakštų. Įsitikinkite, kad vienetai neliečia vieni kitų.
- Kepkite 15-20 minučių arba kol jie nebesuri blizgūs ir atlikite vištienos tyrimus (sultis prapjaukite, kai užsikimba peiliu). Kepimas šiek tiek išdžiuoja dangą ir dengia dangą taip, kad ji neatsiranda.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 4164 |
| Bendras riebalų kiekis | 236 g |
| Sotieji riebalai | 66 g |
| Nesočių riebalų | 94 g |
| Cholesterolis | 1,404 mg |
| Natris | 2,050 mg |
| Angliavandeniai | 42 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 439 g |