Naudokite šį moliūgų pyrago prieskonių mišinį moliūgų ir saldžiųjų bulvių pyragų, saldžiųjų bulvių troškinimų, krevečių ir kitų desertų. Tai puikus kvepalų prieskonių pakaitalas.
Ko jums reikia
- 2 šaukštai cinamono (žemės)
- 1 šaukštas imbiero (žemės)
- 1 1/2 šaukštelių muskato (žemės)
- 1 1/2 arbatinio šaukšto alspice (žemės)
Kaip tai padaryti
Sumaišykite visus ingredientus ir kruopščiai sumaišykite. Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje arba indelyje.
Padaro 1/4 puodelio.
Tau taip pat gali patikti
Kaip padaryti savo paprastą cinamono cukraus mišinį
"DIY" prieskonių mišinys: čili milteliai
Naminių paukščių prieskoniai su grybais ir gumbavais
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 6 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 0 mg |
| Angliavandeniai | 1 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 0 g |