Foyot Sauce receptas
"Foyot" padažas yra klasikinio " Béarnaise" padažo variantas, pagamintas pridėjus mėsos glazūrą ( glace de viande ), koncentruotą rudųjų kopūstų sumažinimą iki pagrindinio Béarnaise. Tai suteikia padažui gilų, mėsingą skonį, papildantį Béarnaise glezmą.
Pavyzdžiui, "Béarnaise", "Foyot" padažas paprastai patiekiamas su kepsniniu kepsniu , bet jūs galite jį tiekti su visais keptais ant grotelių, netgi žuvimis ar daržovėmis.
Ko jums reikia
- 1 puodelis
- Béarnaise padažas
- 2 šaukštai
- mėsos glazūra
Kaip tai padaryti
- Nedideliame padaže trumpai pašildykite mėsos glazūrą nedideliu šilumos kiekiu, kol jis ištirps.
- Mėsos glaistymą sumaišykite į 1 pinti Béarnaise padažą. Patiekite iškart.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 27 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 337 mg |
| Angliavandeniai | 7 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 0 g |