Šis vaisių persikų chutnis papildo puikią skonį paprasta kepta, virta ar sumuštu kiauliena ar paukštiena. Kario miltelių, džiovintų spanguolių ir paprikų skonio aromatas skonio skonio chutney.
Receptas gamina apie 3 puodelius šviežios persikų chutney.
Susiję receptai: Curried Nektarinas Chutney
Ko jums reikia
- 2 puodeliai persikų (supjaustytos)
- 1/4 puodelio raudonos paprikos (supjaustytos)
- 1/4 puodelio žaliosios svogūnėlės (plonais griežinėliais)
- 1 šaukštelis imbieras
- 1 gvazdikėlių česnakai (nulupti ir malti)
- 2 šaukštai džiovintų spanguolių (kapotos)
- 2 šaukštai citrinų sulčių (arba skonio)
- 1 šaukštas sidro acto (arba raudonojo vyno acto)
- 1 šaukštas medaus (arba rudojo cukraus)
- dash kario milteliai
- brūkšninė druska (pagal skonį)
- brūkšninis pipiras (pagal skonį)
Kaip tai padaryti
- Sujungti visus ingredientus; šaldykite iki tarnavimo laiko. Šis persikų chutnis skanus su žuvimi, vištiena ar kiauliena.
- Padaro maždaug 3 puodelius.
- Pastaba: jei naudojate supjaustytus konservuotus persikus, praleiskite medaus arba rudojo cukraus arba saldinkite pagal savo skonį.
Tau taip pat gali patikti
Persikų salsa su laimų sultimis ir medumi
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 18 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 8 mg |
| Angliavandeniai | 4 g |
| Maistinė lasteliena | 0 g |
| Baltymas | 1 g |