Šis receptas serbų kukurūzų duona arba srpska proja. Tai buvo tarp serbų valstiečių ir labiau paplitusi nei balta kviečių duona.
Šiandien proja dažnai patiekiami šiltais skilteliais , jogurtu, minkštu sūriu, obuolių kopūstais, kajmak ar sarma .
Kukurūzų miltai naudojami įvairiuose preparatuose Balkanuose, pavyzdžiui, bulgarų kachamakoje (pavyzdžiui, polentoje ) ir rumunų mamaliga kamuoliukuose .
Ko jums reikia
- 5 puodeliai kukurūzų miltų
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
- 8 uncijos sviesto (suminkštintas)
- 3 dideli kiaušiniai (mušti)
- 2 puodeliai pieno
Kaip tai padaryti
- Šildykite orkaitę iki 375 F. Lengvai padengti 13x9 colių indą su virimo purkštuvu.
- Dideliu dubeniu maišykite kukurūzų miltus su druska, sviestu, kiaušiniais ir 1 puodelio pienu, kol jis bus kruopščiai sumaišytas mažiausiai 5 minutes.
- Įpilkite likusio 1 puodelio pieno ir vėl sumaišykite 5 minutes.
- Perkelkite į paruoštą puodą ir kepkite, kol aukso ir trupinių klijuoti prie dantų pastos.
- Supjaustykite kvadratuose, bet palikite į keptuvę ir kepkite dar 5-10 minučių, kad bendras kepimo laikas būtų nuo 50 iki 60 minučių. Kukurūzų kepsnys turi būti kietas iš visų pusių.
- Tarnauti šiltai.
Serbų kukurūzų burokas
Kadangi ši kukurūzų kepta yra ant džiovyklos pusės, ji idealiai tinka lydyti širdingas serbų puošnus patiekalus, pvz., Baltos pupelių sriubos ar pupelių troškinius, bet neatsižvelgiama į tai, kaip jie tinka sarkoms . Tai yra vienas iš tų laikų, kai "Miss Manners" neprieštaraus, kad jūsų lėkštėje esančios sultys su duonos gabalėliais.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 450 |
| Bendras riebalų kiekis | 24 g |
| Sotieji riebalai | 13 g |
| Nesočių riebalų | 7 g |
| Cholesterolis | 144 mg |
| Natris | 79 mg |
| Angliavandeniai | 50 g |
| Maistinė lasteliena | 4 g |
| Baltymas | 10 g |