Šios bulvių salotos gali atrodyti paprastos, tačiau skonio nėra trumpas. Salotos gaminamos su bulvėmis ir agurkų ir salierų gabaliukais. Kietai virti kiaušiniai ir raudona svogūnai įmesti į mišinį kartu su skanu grietine ir majonezo padažu.
Ko jums reikia
- 1 1/2 svaro sterilizuotos bulvės, supjaustytos ir supjaustytos 1 colių gabaliukais
- 4 dideli
- kietai virti kiaušiniai
- 1/2 puodelio smulkiai supjaustyto raudono svogūno
- 1/2 puodelio supjaustyto saliero
- 1 vidutinio agurkų
- 1/2 puodelio grietine
- 3/4 puodelio majonezo (arba daugiau, jei reikia drėgmės)
- 1/4 šaukštelio malto juodųjų pipirų
- 3/4 šaukštelio druskos arba skonio
Kaip tai padaryti
- Bulvės įdedamos į vidutinį indą ir padengiamos vandeniu. Užvirkite, sumažinkite šilumą, dangą ir virkite apie 15 minučių arba kol bulvių gabaliukai yra šakutės. Išleiskite ir leiskite atvėsti.
- Supjaustykite kietai virtus kiaušinius ir padėkite juos į didelį patiekalą.
- Kiaušinius įdarykite supjaustytą raudoną svogūną ir salierą.
- Nulupkite agurkus ir supjaustykite pusiau išilgai. Išrinkite sėklos šaukštu ir tada nukuokite agurkus. Į supakuotą dubenį įpilkite supjaustyto agurko su daržovėmis ir kiaušiniais.
- Į aušintuvę įpilkite atvėsintą bulvę ir švelniai išmeskite, kad sujungtumėte ingredientus.
- Kitame dubenyje sumaišykite grietinę, 3/4 puodelio majonezo, druskos ir pipirų; sumaišykite.
- Padažykite mišinį į bulvių mišinį ir švelniai sumaišykite. Jei reikia, pridėkite daugiau majonezo.
Variacijos
- Dėl papildomos spalvos į salotą įpilkite susmulkintų morkų arba smulkiai pjaustytų raudonųjų paprikų.
- Šaukštas arba du saldžiųjų makaronų pyragas gali pridėti skanius skonį.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 287 |
| Bendras riebalų kiekis | 21 g |
| Sotieji riebalai | 5 g |
| Nesočių riebalų | 5 g |
| Cholesterolis | 130 mg |
| Natris | 410 mg |
| Angliavandeniai | 18 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 6 g |