"Chimichurri" padažas yra pagamintas iš kelių ingredientų, puikiai tinka bulvėms, pvz., Česnakams , alyvuogių aliejui ir petražolėms . Bet tai yra ir kiti chimichurri padažo ingredientai - kalkių sultys, actas ir cilindro - kad šiems skrudintiems bulvėms šiek tiek papildo - puikus lotyniškas skonis. Tiesiog mesti bulvių pleištus su turtingu kiekiu chimichurri padažo ir iškepti - tai tiesiog paprasta ir greita.
Ko jums reikia
- 5 svarai vidutinio dydžio baltos bulvės
- 1 puodelis
- chimichurri padažas
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite orkaitę iki 400 laipsnių. Linija 12 x 18 colių kepimo indą su folija.
- Šveitimo bulvės švarios. Iškirpkite kiekvieną bulvę per pusę ir supjaustykite kiekvieną pusę keturis ketvirčius.
- Bulvių padaukite su chimichurri padažu ir supjaustykite jas viename sluoksnyje.
- Kepkite 25 minutes, tada patikrinkite, ar nėra. Šakutė turi sugebėti lengvai perpjauti didžiausius bulvių gabalus.
- Kai bulvės aukstai rudos ir šiek tiek traškios iš išorės, o minkštos - viduje, išimkite iš orkaitės. Padažu su druska ir pipirais pagal skonį.
- Tarnauti šiltai.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 319 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 483 mg |
| Angliavandeniai | 74 g |
| Maistinė lasteliena | 7 g |
| Baltymas | 7 g |