Šios skaniai įdarytos keptos bulvės yra lengvas paruošimas, todėl bet kokie valgiai gali būti ypatingi.
Iškeptos bulvytės supjaustomos grietine ir sūriu. Bulvės su bulvių koše grįžta į bulvių apvalkalus ir kepamos su smulkiu supjaustytu sūriu, bekonu ir žaliu svogūnu.
Ko jums reikia
- 4 didelės bulvių kepimo
- druska pagal skonį (koserinė)
- 4 šaukštus sviesto
- 1/2 puodelio grietinės (dar daugiau patiekalų)
- 1/2 puodelio pieno (arba pusantro)
- 2 puodeliai / 8 uncijos čedaro sūrio (aštrūs, susmulkinti, padalinti)
- 4 šaukštus žalios svogūnai (kapotos, padalintos)
- druska pagal skonį
- juodieji pipirai pagal skonį
- 8 juostelės šonine (virti, nusausinti ir susmulkinti, padalinti)
Kaip tai padaryti
- Šildykite orkaitę iki 400 F
- Šveisti bulves ir išdžiovinti; patrinkite alyvuogių aliejumi ir pabarstykite koserine druska.
- Sulenkite bulves ant kepimo skardos ir keletą vietų įkepkite aštriu šakia ar špagatu.
- Kepkite iki šakutės, apie 1 val. Mažinkite orkaitės temperatūrą iki 350 F
- Leiskite bulves stovėti, kol bus pakankamai gerai, kad galėtumėte tvarkyti. Iškirpkite bulves per pusę.
- Iš bulvių suvyniokite bulves į dubenį.
- Grąžinkite korpusus ant kepimo skardos ir atidėkite.
- Bulvių maišykite su sviestu. Sumaišykite grietine, pienu arba pusvalandį ir pusę Čedaro sūrio. Supjaustykite 2 šaukštus kapotų žalių svogūnų. Į skonį įpilkite druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų.
- Šaukštą mišinį į bulvių odos lukštus.
- Sumaišykite likusius 1 puodelį susmulkinto sūrio su likusiais 2 šaukštais žaliosios svogūnėlės ir puse sumrėto bekono.
- Pabarstykite kiekvieną įdarytą bulvę su 2 šaukštais susmulkinto sūrio mišinio; švelniai prispauskite, kad pakuotumėte ant bulvių.
- Kartykite bulves, kol sūris išsilydo, ir bulvių įdaru nustatoma apie 15 minučių.
- Prieš patiekiant pabarstykite likusiu bekonu.
Tau taip pat gali patikti
Du kartus kepta bulvytė su sūrio ir kopūstų sūriu
Du kartus kepta bulvytė su grietine ir gvazdikėliais
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 778 |
| Bendras riebalų kiekis | 62 g |
| Sotieji riebalai | 36 g |
| Nesočių riebalų | 18 g |
| Cholesterolis | 183 mg |
| Natris | 1,047 mg |
| Angliavandeniai | 23 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 33 g |